Tagi

Eve Ainsworth – Strata. Gdy świat się kończy
Kiedy Alfie Turner traci matkę, jego świat rozpada się na tysiąc kawałków. Bez niej chłopak i jego ojciec nie potrafią już być rodziną. Nie umieją poradzić sobie z tą startą. I wtedy Alfie spotyka Alice. Dziewczyna ma swoje problemy, ale dopiero przy niej Alfie zapomina o własnych.

 

Lindsay Galvin – Piekielna głębina
Ekscytująca, pełna tajemnic fabuła. Niezwykle oryginalna powieść, łącząca elementy thrillera o walce o przetrwanie, realistycznej opowieści o eksperymentach genetycznych i fantastyki.

Sharon Cameron – Światło ukryte w mroku
Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich – Heleny i Stefanii, które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów, ukrywając ich na poddaszu własnego domu.

 

 

Lucina Berry- Idealne dziecko
Christopher i Hannah wiodą szczęśliwe i spokojne życie – on jest chirurgiem, ona pielęgniarką. Brakuje im tylko dziecka. Kiedy do szpitala trafia Janie, porzucona sześciolatka, Christopher od razu nawiązuje z nią kontakt i przekonuje Hannah, żeby wzięli ją do domu jako własną córkę. Ale Janie nie jest zwykłym dzieckiem.

 

Lisa Gardner – Szukaj mnie
Detektyw D.D. Warren i Flora Dane powracają w kolejnej pełnej zwrotów akcji powieści Lisy Gardner. Tym razem staną przed dylematem niemożliwym do rozstrzygnięcia – albo uratują młodej dziewczynie życie, albo…oddadzą ją w ręce sprawiedliwości.

 

 

Colleen Hoover – Gdyby nie ty – powieści obyczajowa
Kristin Hannah – Nocna droga – powieść obyczajowa
Johanna Holmström – Wyspa dusz – powieść obyczajowa
Lucinda Riley – Siostra Słońca. Cykl Siedem Sióstr
Kate Quinn – Sieć Alice – powieść historyczna, II wojna światowa
Remigiusz Mróż – Oskarżenie. Cykl Joanna Chyłka. T. 6 – powieść kryminalna
Melissa Darwood – Schizis – powieść młodzieżowa