Tagi

Nina Reichter – Ostatnia spowiedź. T. 1-3
Hit Internetu. Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show-biznesu. Tysiące sprzedanych egzemplarzy, świetne oceny na portalu Lubimyczytac.pl (średnia 8.0/10) oraz ponad 150 entuzjastycznych recenzji na blogach o literaturze. Ale przede wszystkim utrzymująca się nieprzerwanie od kilku miesięcy PIERWSZA POZYCJA w Rankingu Matrasa na najlepszy prezent książkowy.

 

 

Lucinda Riley – Siostra perły
Czwarty tom serii Siedem sióstr, która opowiada historię adoptowanych sióstr nazwanych imionami mitycznych Plejad.Pierwsze trzy książki z serii (Siedem sióstr, Siostra burzy, Siostra cienia) stały się europejskimi bestsellerami. Prawa do serialu na ich podstawie zostały kupione niemal natychmiast przez hollywoodzką firmę producencką.

 

Rick Riordan  –  Labirynt Ognia
Trzeci tom cyklu Apollo i boskie próby. Autor nazwany przez Publishers Weeckly „opowiadaczem bogów” jest autorem pięciu popularnych serii, z których najbardziej znana Percy Jackson i bogowie olimpijscy przybliża współczesnemu czytelnikowi mitologię grecką.

 

 

K. A. Tucker – Dziesięć płytkich oddechów
Piękna powieść o bliznach, o których nie można zapomnieć, o winie, której nie da się odkupić i o światełku w tunelu, które sprawia, że nawet najbardziej poraniony człowiek szuka w sobie siły, która pozwoli mu wykonać dziesięć płytkich oddechów…

 

 

Mona Kasten – Feel again
Trzymająca w napięciu historia miłosna (New Adult), w której bohaterowie muszą zmierzyć się z demonami
przeszłości. Ostatni tom trylogii ze szczytów europejskich list bestsellerów.

 

 

Jojo Moyes – Moje serce w dwóch światach
Kolejna część przygód bohaterki Zanim się pojawiłeś Lou Clark
uroczej w swej naiwności i dziwactwie na punkcie strojów.
Perypetie Lou w Nowym Jorku dostarczają wielu chwil uśmiechu i wzruszeń.

 

 

Paulina Hendel – Trzynasty księżyc
Trzeci tom serii Żniwiarz – młodzieżowej fantasy ze słowiańską mitologią w tle. Jeszcze więcej mroku, upiorów i polowań!

 

 

 

Stanisław Grzesiuk – Na marginesie życia
Ostatnia część kultowej trylogii pisana pod koniec życia autora, świadomego, jak niewiele czasu mu zostało. Opowieść, bez której nie sposób zrozumieć barda warszawskiej ulicy. Przewrotny los chciał zepchnąć go na margines życia, ale on do końca pozostał jego królem. Pierwsze wydanie bez skreśleń i cenzury.