Tagi

David Levithan – Pewnego dnia
Kontynuacja powieści Każdego dnia. Poznajemy historię z punktu widzenia Rhiannon, która próbuje odkryć prawdę o miłości i o tym, jak zmienia ona człowieka.

 

 

Natasha Preston – Silence
Oakley nie mówi od jedenastu lat tylko dlatego, że sama tak zadecydowała. Ani jednego słowa. Lekarze załamują ręce i nikt nie wie, dlaczego nagle zamilkła.
Tylko ona wie, co sprawiło, że cena, jaką płaci za bycie dziwadłem jest i tak niższa niż cena za powiedzenie prawdy, w którą i tak nikt nie uwierzy

 

Cixin Liu – Koniec śmierci
Trzeci, po Problemie trzech ciał i Ciemnym lesie, tom trylogii Wspomnienie o przeszłości Ziemi, największego w ostatnich latach wydarzenia w światowej fantastyce naukowej, porównywalnego z klasycznymi cyklami Fundacja i Diuna. Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, który stał się wydawniczym fenomenem w USA.

 

Małgorzata Musierowicz – Ciotka Zgryzotka
Kolejny tom niezawodnej „Jeżycjady”- jak zawsze dowcipny, wzruszający i ciekawy – rozśmiesza, podnosi na duchu i skłania do myślenia.
A przede wszystkim sprawia, że chce się radośnie żyć – pomimo wszelkich zgryzot!

 

 

Joanne Macgregor – Jej wysokość P
Siedemnastoletnia Peyton jest naprawdę wysoką nastolatką. Dziewczyna ma 180 cm wzrostu, co uniemożliwia jej skuteczne wtopienie się w tłum i sprawia, że jest ciągle obiektem docinek i kpin. Zabawna i romantyczna historia, która poruszy serce każdego, kto kiedykolwiek czuł się inny

 

 

i jeszcze więcej ….

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz