Tagi

W. Bruce Cameron – Był sobie pies
Ciepła i chwytająca za serce opowieść o losach najbardziej wyszczekanego bohatera książki. Historia oddanym psie Baileyu, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. Książka, która przez rok nie schodziła z listy bestsellerów New Yorka Timesa doczekała się ekranizacji. Wszystkie psy idą do nieba….Chyba, że maja niedokończone sprawy na Ziemi.

 

Elżbieta Rodzeń – Dziewczyna o kruchym sercu
Historia, jaką stworzyła autorka, jest niezwykle piękna i przejmująca. To coś więcej niż zwyczajna powieść – skłania do rozważań nad kruchością ludzkiej egzystencji, nad, co ważne, a przede wszystkim uświadamia, jak wiele inni ludzie znaczą w naszym życiu. Poza tym, to świetny  materiał na film. Z całego serca polecam.
Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

 

Harlan Coben – Już mnie nie oszukasz
Myślisz, że znasz prawdę. A prawda jest taka, że nie wiesz nic. Co zrobisz, kiedy nie będziesz mógł zaufać nawet samemu sobie? Ciemne sekrety i przerażające polowanie na prawdę w doskonałym thrillerze stworzonym przez wirtuoza zwrotów akcji.

 

 

Kirsty Moseley – Chłopak, który chciał zacząć od nowa
Ellie i Jamie poznają się w nocnym klubie, zakochują się w sobie do szaleństwa. Szybko planują wspólne życie: chcą podróżować, realizować marzenia, zawsze być razem. Jednak mroczna przeszłość chłopaka nie daje o sobie zapomnieć.

 

 

Michael F Patton, Kevin Cannon – Komiksowe wprowadzenie do filozofii
Wraz z autorami, którzy łącząc żartobliwe rysunki z humorystycznym tekstem oraz z dowcipnym Heraklitem, pełniącym funkcję przewodnika, wypływamy na krętą drogę filozofii, aby poznawać najważniejszych twórców zachodniej myśli liczącej blisko trzy tysiące lat oraz przysłuchiwać się wielkim dyskusjom na każdy temat.

 

Zapisz

Zapisz