Tagi

ugly_loveColleen Hoover – Ugly love
Powieść autorki bestsellerów Hopeless i November 9.
Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w swoim życiu. A wszystko przezprzystojnego pilota Milesa Archera. Serca zaczynają szybciej bić, obietnice zostają złamane, reguły przestają obowiązywać. Dla lubiących czytać romanse.

dziewczyna_ktora_kochalesJojo Moyes – Dziewczyna, którą kochałeś
Nowa powieść autorki bestsellerowych Kiedy odszedłeś i Zanim się pojawiłeś. Jej powieści  zostały przetłumaczone na 35 języków i rozeszły się w nakładzie ponad 9 milionów egzemplarzy. Autorce udał się wyrównać rekord należący do Harlana Cobena i Stephena Kinga – trzy jej książki znalazły się równocześnie na listach bestsellerów New York Timesa.

 

zgniliznaSiri Petterson – Zgnilizna
Drugi tom cyklu Krucze pierścienie – oryginalnej sagi fantasy osadzonej na staronordyckim gruncie, kontynuacja wychwalanego przez krytyków i czytelników Dziecka Odyna, powieść, której stronice zapełniają zachłanność, lęk przed śmiercią i zemsta.

 

 

starcie_potworowColumbus Ch., Vizzini N., Rylander Ch.
Starcie światów
Ostatnia powieść z bestsellerowej serii Dom Tajemnic. Wichrowa Wiedźma jednak żyje i planuje zemstę. Aby ją pokonać, rodzeństwo Walkerów musi wrócić do świata magicznej Księgi życzeń i zagłady. Jeśli im się nie powiedzie, nie będzie odwrotu…

 

Reklamy